ul. Słoneczny Sad 4m, 72-002 Dołuje k. Szczecina Zobacz nasz kanał


CMA - Wiertarko-frezarki CNC test

Maszyny gwuntujace Wiertarki CNC produkowane przez renomowaną firmę CMA to najlepsze rozwiązanie dedykowane firmom w branży metalowej. Służą one przede wszystkim do wiercenia i gwintowania w stali. Jest to najbardziej komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich firm produkcyjnych, ponieważ można wywiercić detale w prosty i szybki sposób, co w przypadku produkcji seryjnej ma wielkie znaczenie. Wiertarki CNC odznaczają się także bardzo prostym oprogramowaniem i łatwością obsługi, więc można w szybki sposób projektować nawet kilka sztuk detalu. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie nowoczesnych wiertarek CNC.

Najlepszym rozwiązaniem do obróbki elementów stalowych są nowoczesne wiertarki CNC, jakie zapewniają komfort w użytkowaniu, są trwałe, a przy tym dość elastyczne, więc każdy szczegół można dopasować do swojego etapu produkcji. Za pomocą takich urządzeń można wykonać takie czynności jak gwintowanie i wiercenie kształtowników, rur, profili stalowych, ale także takich elementów jak blachy, kołnierze czy płaskowniki. Maszyny firmy CMA charakteryzują się wysoką jakością, gwarantują dokładność i powtarzalność przesuwu, dzięki czemu każdy użytkownik ma do swojej dyspozycji całą gamę możliwych operacji do wykonania. Dodatkową zaletą wiertarek CNC w tym wydaniu jest korzystna cena w porównaniu do oferowanych możliwości. Tego rodzaju urządzenia umożliwiają także frezowanie większych otworów i całkowicie dowolnych kształtów w materiale stalowym, dzięki czemu mamy pełną swobodę w procesie produkcji. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje wiertarek CNC firmy CMA, ze stożkiem BT40 lub BT50.

Dla kogo wiertarki CNC?
Nowoczesne wiertarki CNC odpowiadają na potrzeby wszystkich osób, które zajmują się pracami manualnymi i obróbką stali. Nasze propozycje kierowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do firm. Każdy, kto zajmuje się wierceniem i gwintowaniem profili, blach, kształtowników, rur czy innych elementów, powinien wypróbować wiertarki CNC, jakie znacznie przyspieszają wykonywanie takich prac, podnoszą wydajność pracowników, a przy okazji jest to niedroga, ale solidna inwestycja w przyszłość.
Zachęcamy do sprawdzenia wiertarek CNC!

KATALOG PAX 2023