ul. Słoneczny Sad 4m, 72-002 Dołuje k. Szczecina Zobacz nasz kanał

PAX PHU

Firma PAX PHU istnieje i działa od 2006 roku od początku prowadząc działalność opartą o kompleksowe doradztwo, profesjonalną sprzedaż oraz instalacje i serwis maszyn do obróbki stali. PAX PHU jest firmą ze 100% polskim kapitałem.

Zobacz certyfikat

 

Firma CMA to hiszpański producent maszyn do obróbki stali, który oferuje:
- gwinciarki pneumatyczne, elektroniczne, hydrauliczne
- wiertarki CNC współrzędnościowe modele TRD
- wiertarki bramowe CNC modele GRD
- wiertarki CNC do kształtowników i profili modele BRD

Firma CMA to średniej wielkości firma rodzinna, która została założona w 1990 roku w mieście Alzira oddalonego 36 km od Valencii. Od ponad 20 lat firma CMA zajmuje się produkcją maszyn do gwintowania i wiercenia dedykowanych dla użytkowników prefabrykujących stal. Początkowo produkcja opierała się na maszynach do gwintowania jednak wraz z rozwojem firmy zostały stworzone i rozwinięte wiertarki CNC. Wszystkie maszyny produkowane przez firmę CMA charakteryzuje bardzo dobra relacja jakości do ceny i dlatego tak wiele maszyn CMA pracuje w wielu krajach Europy jak: Polska, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Szwajcaria i innych. Maszyny CMA pracują również na innych kontynentach m in. w USA, Indiach czy w Chinach. Produkcja maszyn odbywa się w fabryce o łącznej powierzchni 5000 m kw. W fabryce znajduje się magazyn części, malarnia, spawalnia, hala montażu oraz dział obróbki mechanicznej. Organizacja produkcji maszyn oraz stosunkowo mała struktura firmy pozwala szybko reagować na potrzeby klientów.

W Polsce firma CMA jest obecna od 2004 roku i posiada ponad 700 użytkowników, najbardziej znane firmy użytkujące maszyny CMA to m in. WIELTON polski producent naczep czy HUTA CZĘSTOCHOWA producent stali. Najwięcej maszyn CMA trafia jednak do małych i średnich firm produkcyjnych z branży obróbki i prefabrykacji stali. W przypadku gwinciarek CMA klienci decydujący się na ich zakup argumentują go dokładnością wykonywanych gwintów zarówno pod kątem prostopadłości jak i tolerancji pasowania, powtarzalnością gwintów oraz brakiem ryzyka, że gwintownik zostanie złamany w detalu co zdaża się przy gwintowaniu ręcznym lub na wiertarkach. Drugim profilem produkcji firmy CMA są wiertarki CNC służące do wiercenia, gwintowania i frezowania. Są one nabywane przez firmy w których wiercenie odbywa się w dużych ilościach na powtarzalnych detalach, ale nie tylko ponieważ oprogramowanie jest proste i szybkie w obsłudze co ułatwia zaprojektowanie programu nawet dla kilku sztuk detalu. Wiertarki CNC firmy CMA są używane do obróbki profili, kształtowników, rur, płaskowników, blach, kołnierzy itp. Ich główną zaletą jest dokładność i powtarzalność przesuwu w osiach X-Y-Z, szeroki zakres operacji możliwych do wykonania, atrakcyjna cena względem dużych centrów obróbczych, duży wybór opcji dodatkowych oraz solidne wykonanie.

PAX PHU jest generalnym dystrybutorem producentów maszyn: GEKA, BEKAMAK, CMA, DENER, ILERI, ERLO, SAHINLER, KARMAK, ALMI, MPA. Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami to liczne referencje sprzedanych maszyn do obróbki stali na terenie całej Polski. Z naszej oferty skorzystało wiele małych, średnich i dużych przedsiębiorstw produkcyjno – usługowych. Łącznie w Polsce od 2006 roku sprzedaliśmy i zainstalowaliśmy ponad 5500 urządzeń i maszyn do obróbki stali!

Firma posiada własny magazyn maszyn oraz odpowiednie zaplecze techniczno – magazynowo – biurowe. Stabilna sytuacja finansowa naszej firmy, zaangażowanie i doświadczenie naszych doradców technicznych oraz serwisantów gwarantuje aktualnym i potencjalnym Klientom bezpieczeństwo transakcji. W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów. Zdecydowana większość klientów, którzy zakupili jedną maszynę od PAX PHU, wraca po kolejne urządzenia co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji dla klientów pod kątem fachowego doboru urządzenia oraz prezentacji maszyn na żywo w siedzibie klienta! Wspieramy klientów przy staraniach o dofinansowanie na zakup urządzeń oraz pomoc w zakupie maszyn poprzez leasing.

Dzięki doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby Klientów i dlatego naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie wysokiego standardu obsługi poprzez rzetelną informację, dostępność maszyn z magazynu połączoną z szybką dostawą, skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz atrakcyjną i stabilną ofertę cenową.

Profesjonalnie dostarczamy, instalujemy i serwisujemy maszyny na terenie całej Polski!

Z nami warto inwestować!

Z poważaniemKATALOG PAX 2023