ul. Słoneczny Sad 4j, 72-002 Dołuje k. Szczecina Zobacz nasz kanał

PAX PHU

Firma PAX PHU jest wyłącznym dystrybutorem maszyn CMA w Polsce. Hiszpański producent wiertarek CNC i gwinciarek jest firmą rodzinną i istnieje od 1990 roku.

Zobacz certyfikat

 

Firma CMA to hiszpański producent maszyn do obróbki stali, który oferuje:
- gwinciarki pneumatyczne, elektroniczne, hydrauliczne
- wiertarki CNC współrzędnościowe modele TRD
- wiertarki bramowe CNC modele GRD

Firma CMA to średniej wielkości firma rodzinna, która została założona w 1990 roku w mieście Alzira oddalonego 36 km od Valencii. Od ponad 20 lat firma CMA zajmuje się produkcją maszyn do gwintowania i wiercenia dedykowanych dla użytkowników prefabrykujących stal. Początkowo produkcja opierała się na maszynach do gwintowania jednak wraz z rozwojem firmy zostały stworzone i rozwinięte wiertarki CNC. Wszystkie maszyny produkowane przez firmę CMA charakteryzuje bardzo dobra relacja jakości do ceny i dlatego tak wiele maszyn CMA pracuje w wielu krajach Europy jak: Polska, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Szwajcaria i innych. Maszyny CMA pracują również na innych kontynentach m in. w USA, Indiach czy w Chinach. Produkcja maszyn odbywa się w fabryce o łącznej powierzchni 5000 m kw. W fabryce znajduje się magazyn części, malarnia, spawalnia, hala montażu oraz dział obróbki mechanicznej. Organizacja produkcji maszyn oraz stosunkowo mała struktura firmy pozwala szybko reagować na potrzeby klientów.

W Polsce firma CMA jest obecna od 2004 roku i posiada ponad 150 użytkowników, najbardziej znane firmy użytkujące maszyny CMA to m in. WIELTON polski producent naczep czy HUTA CZĘSTOCHOWA producent stali. Najwięcej maszyn CMA trafia jednak do małych i średnich firm produkcyjnych z branży obróbki i prefabrykacji stali. W przypadku gwinciarek CMA klienci decydujący się na ich zakup argumentują go dokładnością wykonywanych gwintów zarówno pod kątem prostopadłości jak i tolerancji pasowania, powtarzalnością gwintów oraz brakiem ryzyka, że gwintownik zostanie złamany w detalu co zdaża się przy gwintowaniu ręcznym lub na wiertarkach. Drugim profilem produkcji firmy CMA są wiertarki CNC służące do wiercenia, gwintowania i frezowania. Są one nabywane przez firmy w których wiercenie odbywa się w dużych ilościach na powtarzalnych detalach, ale nie tylko ponieważ oprogramowanie jest proste i szybkie w obsłudze co ułatwia zaprojektowanie programu nawet dla kilku sztuk detalu. Wiertarki CNC firmy CMA są używane do obróbki profili, kształtowników, rur, płaskowników, blach, kołnierzy itp. Ich główną zaletą jest dokładność i powtarzalność przesuwu w osiach X-Y-Z, szeroki zakres operacji możliwych do wykonania, atrakcyjna cena względem dużych centrów obróbczych, duży wybór opcji dodatkowych oraz solidne wykonanie.

Firma PAX PHU jest generalnym przedstawicielem firmy CMA w Polsce. Posiadamy magazyn maszyn CMA oraz pełne zaplecze techniczno - magazynowo - biurowe. Nasza kadra doradców technicznych oraz serwisantów to fachowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem. Wielu klientów w Polsce, którzy zakupili maszyny od PAX PHU, kupuje kolejne maszyny co jest najlepszym dowodem na profesjonalną i uczciwą obsługę klientów.

W firmie PAX PHU stawiamy na uczciwość wobec klientów, profesjonalny i szybki serwis, atrakcyjne ceny maszyn, fachowe doradztwo oraz błyskawiczną dostawę maszyn do klienta z naszego magazynu!

Z nami warto inwestować!
Paweł Wachholc - właściciel PAX PHU

Nasz zespół

Paweł Wachholc
właściciel

Jan Pawelczyk
doradca techniczny

Karol Grobelny
doradca techniczny

Paweł Sikorski
doradca techniczny

Tomasz Sikorski
doradca techniczny

Dariusz Górnik
doradca techniczny

Bolesław Piętka
doradca techniczny

Przemysław Goliszewski
kierownik działu technicznego

Anna Machalska
kierownik działu handlowego

Dominika Mackiewicz
kierownik działu logistyki

Adrian Koziara
kierownik działu IT i marketingu

Anna Liber
doradca techniczny

Agnieszka Falkiewicz
doradca techniczny

Wojciech Smolibocki
doradca techniczny

Piotr Markowski
specjalista ds. logistyki

Katarzyna Drogomirecka
biuro

Adam Kaj
serwisant

Artur Płuciński
serwisant

Jarosław Nitkiewicz
serwisant

Jakub Henschke
serwisant

Paweł Zielonka
serwisant

Piotr Kozak
magazynier